MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11721060
nr 1172 1060
Skåp
Asien, Lack / stendekorationer, längd: 63 cm, djup: 30 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:48:37
21/3 19:23:15
500 kr
24/3 14:14:12